بادکنک هلیومی چیست؟

بادکنک هلیومی یکی از پرطرفدار ترین ایتم های تزیینات جشن تولد و تزیینات بادکنک ارایی در جشن تولد های کودک،جشن سورپرایز،تعیین جنسیت و میهمانی ها است.گاز هلیوم یک گاز بی رنگ ، غیر سمی و غیر قابل اشتعال است که از هوا سبک تر است. بنابراین وقتی بادکنک ها از هلیوم پر شوند از سطح زمین فاصله میگیرند و در هوا معلق می مانند و همین مسئله راز جذابیت بادکنک های هلیومی است.

انواع رنگبندی بادکنک هلیوم؟

همان طور که می دانید هر کدام از بادکنک ها دارای رنگبندی مناسب با ست رنگی و تم تولد هستند. در صورتیکه مناسب ترین رنگ و ست تم تولد مناسب سن و روحیه فرزند یا همسر خود شک دارید میتوانید با مشاوره گرفتن از یک دیزاینر این مسیله را حل کنید،چراکه ترکیب رنگ های مختلف بادکنک ها میتوانند کنار یکدیگر قرار بگیرند اما اینکه بهم بیاند و ست زیبایی را به شما خروجی بدهند این مسیله مهمی است به طور مثال تصور کنید برای مراسم ازدواج بادکنک های صورتی تنها استفاده کنید یا اینکه برای روز ولنتاین بادکنک های رنگ سرد انتخاب کنید.چرا که هر ترکیب رنگ به خودی خود مفهمومی برای خود دارد

انواع دسته های بادکنک هلیومی

ما برای انتخاب راحت شما انواع مدل های بادکنک هلیومی را در رنگبندی بالا درسایت اسکای بالون به نمایش گذاشته ایم

هارمونی رنگ در بادکنک ارایی

برای انتخاب رنگ مناسب شما باید هارمونی بین سن و تم تولد ایجاد کنید که برای درک آن میتوانید از رنگ های سرد یا کم رنگ مثل بادکنک های پاستیلی یا رنگ های اصلی مثل بادکنک های معمولی در ترکیب رنگ های زرد، قرمز، آبی، سفید، مشکی استفاده کنید یا رنگ های نود که ترجیحا رنگ هایی هست مات مانند در بادکنک ارایی یا رنگ های شارپ مثل رنگ های بادکنک های کروم استفاده کنید که هر کدام از این رنگبندی مناسب یک سن یا جنسیت است.

بادکنک هلیومی

قیمت دسته بادکنک هلیوم

قیمت بادکنک های هلیومی بستگی به درجه خالص بودن گاز هلیوم آنها دارد که هرچقدر خالص تر بودن این گاز بیشتر باشد میزان زمان ماندگازی بادکنک هلیوم بیشتر است. در صورتیکه برای استفاده در فضای باز میخواهید بادکنک هلیومی را پیشنهاد میشود از بادکنک های هلیومی با درصد ناخالصی کم استفاده کنید. تا در راه رفتن به لوکیشن یا در زمان آماده شدن شما برای عکاسی اتفاقی برای بادکنک ها نیفتد.برای آشنایی بیشتر با مقدار خالص بودن گاز هلیوم میتواندی مقاله مربوط با این موضوع را بخوانید

چرا بادکنک هلیومی زود پایین می آید؟

همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم به خاطر درصد میزان ناخالص بودن گاز هلیوم و ترکیب گاز هلیوم با تیروژن یا اکسیژن زمان بالا بودن بادکنک هلیومی از سطح زمین کاهش می یابد و تمام برنامه شما را در گلدن تایم جشن تولد خراب میکند. پس برای جشن هایی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند حتما در زمان خرید از بادکنک های هلیومی ارزان قیمت استفاده نکنید.

IMG 20200807 120438 465

خرید بهترین جنس بادکنک گازی

بادکنک های هلیومی هم مثل تمام وسایل روزمره ای که خرید میکنیم دارای درجه بندی و زمان مصرف هستند.بادکنک های در زمان تولید به دسته بادکنک ضعیف و استاندارد و باکیفیت تقسیم میشوند. بادکنک های ضعیف معمولا مناسب بادکنک هلیومی نیستند و بادکنک های معمولی و باکیفیت در اکثر تم تولدی ها و فروشگاه های تم تولد است که برای خرید بادکنک با کیفیت از تجربه بالایی باید برخوردا باشید و نشانه های شناخت آنها را بلد باشید که در مقاله ی 4 راه شناخت بادکنک باکیفیت به آنها پرداخته ایم.

اما راحت ترین راه خرید از مراکز تخصصی ادکنک ارایی وفروشگاه های تم تولدی است

راه مطمین شدن از گاز داخل بادکنک هلیوم؟

بهترین راه تست بادکنک هلیومی درخواست گرفتن فندک به بادکنک هلیومی است. و این درخواست را باید از فروشگاهی که از آن خرید میکنید داشته باشید نه اینکه خودتان دست به کار شوید و با فندک تست کنید. چون گاها دیده ایم که بعضی از فروشندهای کم اطلاع بدون تست گاز هلیوم اقدام به فروش بادکنک های هلیومی غیر سالم میکنند و باعث اتفاقات بدی برای جامعه خود میشوند.

خرید بادکنک هلیومی آنلاین

برای خرید مطمین و راحت بادکنک هلیومی در اصفهان میتوانید از طریق ثبت درخواست به تیم پشتیبانی اسکای بالون بهترین انتخاب رنگ وو ارسال سریع در محل را تجربه کنید.جهت دریافت کاتالوگ رنگبندی و مشاوره از طریق واتساپ یا ایتا با ما در ارتباط باشید.