درباره با ما بادکنک آرایی اسکای بالون اصفهان

درباره با ما بادکنک آرایی اسکای بالون اصفهان

درباره با ما بادکنک آرایی اسکای بالون اصفهان

این داستان آدم های سر سپرده و خلاقی است که عاشق طراحی و دیزاین هستند . به داستان زندگی ما خوش آمدید

داستان اسکای بالون

با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی شایسته و خلاق با توجه به خاص بودن لحظات ناب و تکرار نشدنی و با مدیریت بهینه زمان وبرنامه های اجرایی 

جشن های زیبا و رویایی مطابق با بالاترین استانداردهای کیفی برگزار میکنیم تا با خیالی آسوده و عاری از دغدغه میزبان شما باشیم.

موسس
مدیر اجرایی
طراح دکور
طراح دکور
وب مستر
پشتیبان دورها

خدمات اسکای بالون در قالب یک مجموعه و توسط همکاران استراتژیک ما اجرا می‌شوند. تجهیزات اجرایی و تشریفاتی و ایده های خلاقانه ما توان اجرای پروژه‌های مختلف را فراهم آورده است. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه رویداد شما اتفاق می‌افتد می‌باشیم و تمام قد میزبان شما هستیم و به همین دلیل همه می‌توانند روی ما حساب کنند.

نظرات مشتریان


از همکاری و تعامل با شما و تیم اجرایی خلاق و وقت شناس تون بسیار خرسند شدیم.
مدیر اجرایی
کانون تبلیغاتی ایران نوین

هرکدام از ما حلقه‌های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به‌اندازه ضعیف‌ترین حلقه این زنجیر می‌باشد. می‌دانیم که برای رسیدن به یک رؤیا به یک تیم نیازمندیم.

 هرکدام از اعضای تیم اسکای بالون در هر روز فقط روی یک پروژه تمرکز دارد. تیمی که همزمان چند پروژه اجرا کند هیچ‌کدام را درست و سر موقع تمام نمی‌کند. این‌طور نیست؟


اسکای بالون نتیجه‌گراست و تمام‌کننده کارها. واقعیت این‌است‌که بدون نتیجه‌نهایی حتی اگر همه کار ها هم درست انجام شوند اما به موقعه نباشد تمام برنامه جشن به تعویق می افتد .

 ما اجراهایمان را با کسری رها نمی‌کنیم. هیچ‌وقت و هرگز. به جمع ما بپیوندید.

همراهان چند سال گذشته