معرفی بادکنک رنگ پاستیلی

در واقع از رنگ های جیغی که با رنگ سفید مخلوط شده اند و حالت سرد دارند ساخته شده اند و در بین بادکنک های از طرفداران بسیار بالایی برخوردار هستند.

بادکنک های پاستیلی در واقع بیشتر در دکور تولد کودک و در فصل های بهار و تابستان مورد استفاده قرار میگیرند و حالت بچه گانه و طیفی دارند.

 

پاستلی

انواع رنگبندی بادکنک پاستیلی

بادکنک‌های پاستیلی در ١٢ طیف رنگی در بازار موجود هستند که شامل رنگ‌های:

ابی پاستیلی

صورتی پاستلی

لیمویی پاستیلی

کرم پاستیلی

بنفش پاستلی

سبز پسته ای پاستلی

سبز آبی پاستیلی

هلویی پاستیلی

یاسی پاستیلی

نارنجی پاستیلی

ارغوانی پاستیلی

نارنجی پاستیلی

بادکنک رنگ پاستیلی

بیشترین مصرف رنگ های پاستیلی

در ۶ طیف رنگی می باشد که شامل آبی، صورتی، زرد، سبز، بنفش است الباقی رنگ های به مقدار خیلی کمتر در تم های تولد کوکان مورد استفاده قرار میگیرند.

برای درست کردن ریسه بادکنک با رنگ های پاستیلی اینجا کلیک کنید

۴ تم تولد با رنگ های پاستیلی

آبی، صورتی، کرم برای جشن های تعیین جنسیت

آبی، صورتی، زرد، بنفش، سبز آبی، تم تولد کوکوملون

آبی، بنفش تم تولد السا
و آنا

آبی، زرد، بنفش، صورتی تم تولد یونی کورن

بادکنک ارایی با تم پاستیلی برای فروشگاه ها

 

در صورتیکه در حوضه مربوط به کودکان و یا مشاغلی که مثل گلفروشی ،قنادی و.. مشغول به فعالیت هستید. استفاده از بادکنک ارایی هایی که مربوط به شخصیت های کارتونی مطرح در بین کودکان است پیشنهاد میکنیم چون با برقرای ارتباط بین مشتریان به محیط و دکور شما نرخ فروش و کشش کودکان به محصول بیشتر از پیش میشود.

برای سر درب فروشگاه یا ویترین فروشگاه می‌توانید از طرح های مختلف مثل رنگین کمان و ابر، بالون های کودکانه و تم های دخترانه بهر ببرید.

2.4 1

انواع سایز بندی بادکنک های پاستیلی

سایزبندی این نوع بادکنک ها همچون بادکنک های معمول شامل ۶ اینچ ١٢ اینچ ١٨ اینچ ٢۴ اینچ ٣٢ اینچ است.

 

برای متفاوت درخشیدن میتوانید از رنگ های طوسی و سفید و بژ در کنار این رنگ های پاستیلی استفاده کنید و در بک گراند یا وسایل مثل میز کیک و استند های ورودی از این طیف رنگی استفاده نمایید. و برای جلوه بخشیدن به بادکنک ها توصیه میشود همیشه از ٣ مدل سایز بادکنک در دیزاین بادکنک آرایی خود استفاده نمایید تا بتوانید با استفاده از بازی اندازه بادکنک ها نمایشی متفاوتی از ریسه بادکنک ارایی خود در کنار وسایل دیزاین دکور جشن تولد خود بهر ببرید.

مزایای استفاده از رنگ پاستلی در دکور جشن تولد

اگر طرفدار این رنگ های جذاب و پر شوق هستید. باید به شما تبریک بگوییم. این رنگ ها حس سادگی و لطافت در عین حال نقش مدرنیته را در دیزاین جشن تولد شما ایجاد خواهد کرد و جز رنگ هایی است که تکراری و کسل کننده روزمره ای که میبینیم نیست. و برخی از مزیت های این طیف رنگی شامل متنوع بودن طیف رنگی: رنگ‌های پاستیلی در طیف وسیعی از رنگ‌ها وجود دارند؛ بنابراین، امکان انتخاب رنگی که به‌تناسب سلیقه شما نباشد، وجود ندارد.

 

جذابیت در عین سادگی: این رنگ‌ها در تم تولد شما جذابیت و زیبایی خاصی به وجود می آورند و ظاهری به روز و آرام را برای شما به ارمغان می‌آورند.

ترکیب‌پذیری: این رنگ‌ها به‌راحتی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شوند و امکان استفاده از آ‌نها در ترکیبات مختلف وجود دارد.

انتقال مفهوم: هر رنگ دارای مفهوم و احساس خاصی است و این رنگ‌ها نیز چنین قابلیتی را دارند. با استفاده از رنگ های پاستلی
می‌توانید مفهوم و احساس موردنظر خود را به دیگران منتقل کنید.

45992

توصیه ها:

اگر در استفاده از pastel colors تجربه ای ندارید، توصیه می شود در سایت پینترست و یا سایت های ترکیب رنگ مثل (سایت colorhunt) کمی چرخ بزنید تا ترکیب رنگ مناسب سلیقه خود را پیدا کنید.

در هنگام انتخاب رنگ از پالت رنگ های پاستلی، به طیف رنگی تم تولد خود توجه داشته باشید. اغلب رنگ هایی که در شخصیت کارتونی موجود هستند برای دیزاین هم به کار میروند.

اگر چه رنگ های پاستلی زیبایی خاصی به جشن های شما می بخشند اما استفاده هر ساله برای خنثی بودن رنگ ها یک دستی در جشن های شما اتفاق بیفتد.

خلاصه

در این مقاله به معرفی رنگ های پاستیلی و اصول انتخاب رنگبندی در طراحی دکور جشن تولد کودکان، بادکنک آرایی جشن افتتاحیه فروشگاه ها جشن های مناسبتی مدارس را بررسی کردیم. همچین با توجه به اینکه سادگی همیشه مد است، استفاده از رنگ های پاستلی در طراحی ساده و می‌نیمال بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. در نتیجه می‌توانید انتخاب می توانید پاستیلی را به‌عنوان متفاوت بودن نگاه کنید؛ چرا که قرار نیست به این زودی ها از مد بیفتد.