اسکوینت چیست؟
برای فعالیت کاربران در سایت اسکای بالون امتیازهایی در نظر گرفته شده که به این امتیازها که توسط کاربران فعال سایت یا همون  جمع آوری میشه به اصطلاح اسکوینت گفته میشه. از اسکوینت ها برای دریافت خدمات و امتیازهای مختلف و بالا بردن سطح کاربری تو سایت اسکای بالون میتونی استفاده کنی که تو ادامه بیشتر در موردش توضیح میدیم.

چجوری اسکوینت جمع کنم؟
برای این که بتونی اسکوینت جمع آوری کنی اول باید داخل سایت ثبت نام کنی. بعد از ثبت نام در سایت با انجام دادن فعالیت هایی مثل سر زدن به سایت و گذاشتن نظر، مورد پسند قرار گرفتن نظر ثبت شده توسط سایر کاربران اسکای بالون، تکمیل پروفایل کاربری ، ارسال عکس از جشن ها و نمونه اجراها … میتونی اسکوینت جمع آوری کنی. نحوه امتیازدهی هر فعالیت، اسکوینت های کسب شده تا حالا و اطلاعات بیشتر تو این زمینه رو میتونی با ورود به بخش پروفایل کاربری سایت مشاهده کنی.

اسکوینت ها رو چجوری خرج کنم؟
خوب شاید سوال پیش بیاد که این اسکوینت ها جمع آوری شده به چه دردی میخوره؟ در جواب باید بگیم اسکوینت یه گنجه! به زودی از اسکوینت های کسب شده تو سایت اسکای بالون ، میتونی برای ثبت نام تو دوره های آموزشی اسکای بالون، افزایش اعتبار یا کد تخفیف خرید از سایت از خدمات و یا ، دریافت هدایای مختلف و … استفاده کنی. 

منظور از ارتقا سطح کاربری چیه؟
همونجوری که گفتیم برای فعالیت در سایت اسکای بالون و تقدیر از اسکای بالونی های فعال توی سایت برنامه های زیادی داریم که به زودی عملیاتی میشن. برای این که بتونیم یه بازخورد و دسته بندی بهتری از کاربران فعال سایت داشته باشیم به زودی بر اساس میزان فعالیت کاربران سایت به سطح های مختلفی تقسیم میشن. هر چی که سطح کاربری بالاتر باشه، کاربر امکانات و مزایای بیشتری (که بعدا تو مراسم رونمایی از سایت درباره اش کامل توضیح میدیم) رو بهش دسترسی داره. علاوه بر اون سعی میکنیم در همایش های حضوری اسکای بالون از کاربران برتر سایت بیشتر کمک بگیریم و قطعا هواشون رو هم خواهیم داشت!