5dd9681aee6331000f2df54e

کد تخفیف بادکنک آرایی

 کد تخفیف بادکنک آرایی اسکای بالون  | کد تخفیف مشتریان وفادار  اسکای بالون | کد تخفیف بادکنک آرایی | باشگاه مشتریان بادکنک آرایی اسکای بالون اصفهان

از اسکای بالون کد تخفیف دائمی دریافت کنید

اسکای بالون   تصمیم دارد در پاسخی به اعتماد همراهان همیشگی خود و صاحبین مشاغل در حوزه تشریفات که از خدمات  اسکای بالون   در جشن هایشان استفاده می‌کنند، کد تخفیف اختصاصی و همیشگی ارائه کند تا در هر خرید بتوانند از ۲۰٪ کد تخفیف  اسکای بالون بهره مند شوند. این کد برای مشتریان وفادار  اسکای بالون    به صورت اختصاصی صادر می گردد و برای سایر کاربران قابل استفاده نخواهد بود.

شرایط استفاده از طرح تشویقی مشتریان وفادار:
کاربرانی که بیش از ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان از   اسکای بالون خرید کرده باشند، مشتری وفادار ما خواهند بود. کلیه مشتریان وفادار می‌توانند طی تیکت “ارتباط با   اسکای بالون” و از نوع “سایر موارد” درخواست دریافت کد تخفیف اختصاصی خود را برای ما ارسال کنند و از  اسکای بالون    کدی تخفیف اختصاصی دریافت نمایند.

شرایط استفاده از طرح تشویقی   صاحبین مشاغل در حوزه تشریفات :
در اسکای بالون دو گروه از کاربران به عنوان همکار شناخته می‌شوند:

شرکتهای ثبت شده حوزه تشریفات که به طور تخصصی مشغول به خدمات  بوده و دارای  مجموعه هستند.
همکاران و هم صنفی که دارای یک  سال سابقه  و پیج  با زیر مجموعه های زیر  باشند:
200 نمونه کار اختصاصی
پلن‌های طراحی و ثبت سفارش
تماس با ما
این دست کاربران می‌توانند طی  پیام  از طریق  “ارتباط با اسکای بالون ” و از نوع “سایر موارد” درخواست خود به همراه لینک وب سایت یا پیج رسمی مجموعه که از طریق آن اقدام به ثبت سفارش می‌کنند، را برای ما ارسال کنند تا برای خریدهای بالا 2.0۰۰،۰۰۰ تومان آن ها از کد تخفیف بادکنک آرایی اختصاصی صادر گردد. لازم به ذکر است در صورت رسیدن سقف خرید مجموعه‌های طراحی سایت به 10،۰۰۰،۰۰۰ تومان، می‌توانند بدون محدودیت در حداقل سفارش از طرح تخفیف مشتریان وفادار استفاده کنند. بدین منظور می باید طی همان تیکت درخواست حذف محدودیت حداقل سفارش را مطرح نمایید.